Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa’da market denetimleri

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ, RUHSAT İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ VE SÜLEYMANPAŞA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRİLEN DENETİMLERDE MARKETLERİN RUHSAT KONTROLLERİ, BAĞLI OLDUKLARI ODALARIN FİYAT TARİFLERİNE UYULUP UYULMADIĞI VE GIDA HİJYEN ŞARTLARI İLE REYONLARDA BULUNAN ÜRÜNLERİN SON KULLANMA TARİHLERİ TETKİK EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Süleymanpaşa’da market denetimleri
108 views
28 Aralık 2021 - 10:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, ilgili birimler tarafından gerçekleştirilen market denetimlerine nezaret etti.

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ruhsat İşleri Müdürlüğü ve Süleymanpaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen denetimlerde marketlerin ruhsat kontrolleri, bağlı oldukları odaların fiyat tariflerine uyulup uyulmadığı ve gıda hijyen şartları ile reyonlarda bulunan ürünlerin son kullanma tarihleri tetkik edildi.

“Denetimler daha da sıklaşacak”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in bizzat katılarak nezaret ettiği denetimlerde eksiklikleri bulunan işletmelere uyarılarda bulunuldu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “İlçemizde faaliyet gösteren market işletmelerini denetledik. Süleymanpaşa Zabıtamız, Ruhsat İşleri ve Tarım İlçe Müdürlüğü yetkilileriyle birlikte gerçekleştirdiğimiz denetimde, marketlerin bağlı bulundukları odaların fiyat tarifelerine uyulup uyulmadığını, gıda güvenliğine ilişkin hijyen şartlarını ve ürünlerin son tüketim tarihlerini kontrol ettik. Bu hafta itibariyle denetimlerimiz daha da sıklaşarak devam edecek” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.