Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivil Savunma Uzman ve Amirleri Eğitimi düzenlendi

SONRASINDA AFAD GÖNÜLLÜLÜĞÜ KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELER YAPILDI. EĞİTMENLER TARAFINDAN KBRN TEHLİKELER İLE KURUMLARDA SİVİL SAVUNMA PLANLAMASI KONULARINDA DA ÇEŞİTLİ BİLGİLENDİRMELER YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sivil Savunma Uzman ve Amirleri Eğitimi düzenlendi
114 views
27 Eylül 2021 - 11:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Sivil Savunma Uzman ve Amirleri Eğitimi gerçekleştirildi.

Sivil Savunma Uzman ve Amirleri Eğitimi Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlendi. İlk olarak Afet Farkındalık Eğitimi gerçekleştirildi. Sonrasında AFAD Gönüllülüğü konusunda bilgilendirme yapıldı. Eğitmenler tarafından KBRN tehlikeler ile kurumlarda sivil savunma planlaması konularında da çeşitli bilgilendirmeler yapıldı.

Eğitimde bir konuşma yapan Tekirdağ İl AFAD Müdürü Recep Erol, “Sivil savunma hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için ilimizde sivil savunma planlamasına tabi kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta olan sivil savunma uzman ve amirlerine yönelik eğitimler büyük önem arz etmektedir. Eğitimin ardından; kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarında sivil savunma ile ilgili tedbirlerin bir an evvel alınması, AFAD İl Müdürlüğümüz tarafından verilecek görevlerin titizlikle yerine getirilmesi ve kurumların sivil savunma planlarının bir an evvel hazırlanması onaylatılması, hazırlananların güncellenmesi afet ve acil durumlar yönünden büyük önem arz etmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu afet ve acil durumlar göz önüne alındığında, kurum ve kuruluşlarımıza sivil savunma adına büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluk bilincine de, afetlerde büyük kayıplar yaşamadan, büyük acılar çekerek ders almadan ancak eğitim yoluyla ulaşabiliriz. Verilecek eğitimlerin ardından sivil savunma hizmetleri alanında atacağınız adımlar katkı ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyor eğitimin başarılı geçmesini temenni ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.