Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

En iyi narkotik polisi anne projesinde öğretmen eğitimleri başladı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN UYUŞTURUCU KULLANIMI, UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI, AİLE İÇİ İLETİŞİM, ÇOCUK VE ERGEN İLETİŞİMİ, BAĞIMLILIK SORUNUNDA ÇÖZÜM YOLLARI VE ÖNERİLERİ GİBİ KONULARDA, ANNE VE ANNE ADAYLARININ BİLİNÇLENDİRİLMESİ VE FARKINDALIĞININ ARTIRILMASI MAKSADIYLA HAYATA GEÇİRİLEN EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
En iyi narkotik polisi anne projesinde öğretmen eğitimleri başladı
155 views
22 Şubat 2022 - 10:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı tarafından uyuşturucu kullanımı, uyuşturucu bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk ve ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm yolları ve önerileri gibi konularda, anne ve anne adaylarının bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması maksadıyla hayata geçirilen En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi kapsamında öğretmen eğitimleri başladı.

Uyuşturucu ile mücadele konusunda başta anneler olmak üzere tüm vatandaşları bilinçlendirmek ve farkındalığı artırmak amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından Şimdi, Haydi, Hep Birlikte İş Başına sloganıyla 23 Ekim 2020 tarihinde uygulanmaya başlayan En İyi Narkotik Polisi Anne projesi eğitimleri kapsamında Çorlu’da eğitim ve öğretim veren kurumlar arasında yer alan Mustafa Kemal Ortaokulu ve Arif Nihat Asya Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Mustafa Kemal Ortaokulunda gerçekleştirilen eğitime Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Erdoğan ve Çorlu İlçe Müdürlüğü Özel Büro Birimi Proje Koordinatörü öğretmenleri de katıldı.

21 Şubat 2022-14 Mart 2022 tarihleri arasında Çorlu’da ki tüm ortaokul ve liselerde görev yapan okul idarecileri ve öğretmenlere yönelik olarak düzenlenen eğitimler Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Mehmet Özdoğan tarafından gerçekleştirilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.