Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri, Trakya’da incelemelerde bulundu

İBRİCE VE ERİKLİ’DE ZİYARETLERİNİ TAMAMLAYAN YENİÇERİ VE ŞAHİN DAHA SONRA EDİRNE MERKEZİNE GEÇEREK KISA BİR SÜRE ÖNCE AÇILIŞI YAPILAN VE TRAKYA KALKINMA AJANSI TARAFINDAN YENİLENEN NECMİ İĞE ETNOGRAFYA MÜZESİ İLE EDİRNE BELEDİYESİ TARAFINDAN PROJELENDİRİLEN VE TRAKYAKA TARAFINDA DESTEKLENEN KENT MÜZESİ’Nİ ZİYARET ETTİ. EDİRNE DEVLET KONUKEVİ’NDE YAPILAN TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA DA KATILAN BARIŞ YENİÇERİ DAHA SONRA ZİYARETLERİNİ TAMAMLAYARAK KENTTEN AYRILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri, Trakya’da incelemelerde bulundu
88 views
18 Ağustos 2021 - 13:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Trakya Kalkınma Ajansı’nın devam eden ve biten bazı projelerinde incelemelerde bulunmak üzere Trakya’ya geldi. Ziyaret programı sırasında Yeniçeri’ye Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ajans uzmanları da eşlik etti.

Ziyaretlerine sabah saatlerinde Süleymanpaşa Ekolojik Lojistik Endüstri Bölgesi’nden başlayan Genel Müdür Barış Yeniçeri, Genel Sekreter Şahin ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı ve yetkililerden proje hakkında bilgi aldı, projenin gerçekleştirileceği alanı gezdi. Daha sonra Edirne İbrice’ye geçen Yeniçeri ve Şahin burada Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin ve Keşan TSO Başkanı İsmail Şapçı bir araya geldi. Erikli ve İbrice sahilinde incelemelerde bulunan Heyet, bölgede Trakya Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilmesi düşünülen İbrice Limanı Dalış Merkezi projesi hakkında istişarelerde bulundu.

İbrice ve Erikli’de ziyaretlerini tamamlayan Yeniçeri ve Şahin daha sonra Edirne merkezine geçerek kısa bir süre önce açılışı yapılan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yenilenen Necmi İğe Etnografya Müzesi ile Edirne Belediyesi tarafından projelendirilen ve TRAKYAKA tarafında desteklenen Kent Müzesi’ni ziyaret etti. Edirne Devlet Konukevi’nde yapılan Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısına da katılan Barış Yeniçeri daha sonra ziyaretlerini tamamlayarak kentten ayrıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.