Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

36 Çorlu TSO üyesi Türkiye’nin ilk bin ihracatçısı listesine girdi

“TÜRKİYE’NİN İLK BİN İHRACATÇISI 2019” ARASINDA YER ALAN ÇORLU TSO ÜYESİ 36 FİRMAYI KUTLAYAN ÇORLU TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İZZET VOLKAN, “2019 YILI İÇERİSİNDE TÜRKİYE’NİN EN FAZLA İHRACAT YAPAN FİRMALARI ARASINA GİREN ÜYELERİMİZİ KUTLUYOR, BÖLGEMİZ VE ÜLKEMİZE SAĞLADIKLARI KATMA DEĞER İÇİN KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
36 Çorlu TSO üyesi Türkiye’nin ilk bin ihracatçısı listesine girdi
164 views
05 Ekim 2020 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) bu yıl 18.’sini gerçekleştirdiği “Türkiye’nin İlk Bin İhracatçısı 2019” araştırmasının sonuçları açıklandı. Bu verilere göre 36 Çorlu TSO üyesi Türkiye’nin ilk bin ihracatçısı listesinde yer aldı.

“Türkiye’nin İlk Bin İhracatçısı 2019” arasında yer alan Çorlu TSO üyesi 36 firmayı kutlayan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, “2019 yılı içerisinde Türkiye’nin en fazla ihracat yapan firmaları arasına giren üyelerimizi kutluyor, bölgemiz ve ülkemize sağladıkları katma değer için kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

“İhracatın kalkınmadaki öneminin farkındayız”

Bu başarının gurur verici olduğunu söyleyen Volkan, “Odamız üyesi 36 firma, bölgemizin gururu olmuştur. Türkiye’nin dev firmaları arasında yer alan üyelerimiz, bölgemizin üretim ve istihdamdaki gücünün en büyük örneğidir. İşverenlerinden emekçilerine kadar listeye giren tüm firmaları kutluyorum. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. İhracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunun farkındayız. Bu listede daha fazla üyeyle yer almak için odamıza kayıtlı üye firmalarımızın ihracat oranlarının artması, hiç ihracat yapmamış olanların ise adım adım yeni pazarlara açılması amacıyla Dış Ticaret İstihbarat Merkezimiz hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin İlk Bin İhracatçısı 2019’da yer alarak bizleri en iyi şekilde temsil eden 36 firmaya teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.