Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zabıta ekipleri karantinadaki vatandaşların yardımına koşuyor

EVLERİNDE KALMALARI ZORUNLU OLAN VATANDAŞLARIN HER TÜRLÜ GIDA, TEMİZLİK VE SAĞLIK İHTİYAÇLARINA YÖNELİK ALIŞVERİŞ YAPILMASI, ATM’DEN PARA ÇEKİLMESİ, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNCE HAZIRLANAN ERZAK, GIDA YA DA HİJYEN PAKETLERİNİN ULAŞTIRILMASI GİBİ ÇOK SAYIDA TALEP VE İSTEĞİ YERİNE GETİREN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ, ZOR GÜNLERİNDE VATANDAŞLARA YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTİRİYOR. ZORUNLU OLMADIKÇA EVLERİNDEN ÇIKMAMALARI KONUSUNDA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİREN ZABITA EKİPLERİ, HER TÜRLÜ İHTİYAÇ DURUMUNDA SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN KENDİLERİNE BİR TELEFON KADAR YAKIN OLDUĞUNU HATIRLATIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Zabıta ekipleri karantinadaki vatandaşların yardımına koşuyor
118 views
12 Kasım 2020 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, korona virüsü salgını dolayısıyla evlerinden çıkamayan vatandaşların her ihtiyacına koşarak, Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını başarıyla temsil ediyor.

Süleymanpaşa Kaymakamlığı koordinatörlüğünde yürütülen Vefa Destek Hattı hizmeti kapsamında, salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan risk grubundaki vatandaşlar ile virüse maruz kaldığı için karantinada bulunanların ihtiyaçları evlerine kadar teslim ediliyor. Vefa Destek Hattı’na iletilen talepler doğrultusunda Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşlarla temas etmeden talepleri yerine getiriyor.

Vatandaşın her ihtiyacı karşılanıyor

Evlerinde kalmaları zorunlu olan vatandaşların her türlü gıda, temizlik ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapılması, ATM’den para çekilmesi, ihtiyaç sahiplerine Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce hazırlanan erzak, gıda ya da hijyen paketlerinin ulaştırılması gibi çok sayıda talep ve isteği yerine getiren Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, zor günlerinde vatandaşlara yalnız olmadıklarını hissettiriyor. Zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları konusunda vatandaşları bilgilendiren Zabıta ekipleri, her türlü ihtiyaç durumunda Süleymanpaşa Belediyesinin kendilerine bir telefon kadar yakın olduğunu hatırlatıyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin salgın tehdidi ortadan kalkıncaya kadar Vefa Destek hizmetlerine devam edecekleri ifade edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.