Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeşilay’dan “Korona virüs sigara içeni sever” açıklaması

TEKİRDAĞ YEŞİLAY ŞUBESİNDE 9 ŞUBAT SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜNDE YAZILI BİR BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ . AÇIKLAMADA, “KORONA VİRÜS SİGARA İÇENİ SEVER” SLOGANINA DİKKAT ÇEKİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeşilay’dan “Korona virüs sigara içeni sever” açıklaması
202 views
09 Şubat 2021 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Yeşilay Şubesi’nce 9 Şubat Sigarayı Bırakma gününde yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Korona virüs sigara içeni sever” sloganına dikkat çekildi.

Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanı Zafer Soykırlı, 9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü’nde “Korona virüs sigara içeni sever” mesajıyla herkesi sigarayı bırakmaya davet etti. Sigaranın solunum yolunu tahrip ederek korona virüse yakalanma riskini artırırken tedavi şansını da düşürdüğünü ifade eden Soykırlı, sigarayı bırakmanın korona virüs döneminde daha da önem kazandığını vurguladı.

Yeşilay’ın 100 yılı aşkın süredir bağımlılıklarla mücadelesini sürdürdüğünü belirten Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanı Zafer Soykırlı, şunları söyledi:

“Yeşilay olarak 5 farklı bağımlılık türüyle mücadele ediyoruz ve tütün bağımlılığı ile ilgili çalışmalarımız da tüm faaliyetlerimiz içinde önemli bir yer tutuyor. Özellikle korona virüsün 1 yıla yakın süredir hayatımızı etkilediği bu dönemde, akciğerlerimizin sağlığının ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladık. Bu nedenle sigarayla mücadele edilmesi ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşam için sigarayı bırakması büyük önem taşıyor. Yeşilay olarak 9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü’nde herkese sigarayı bırakma çağrısı yapıyor ve sağlıklı bir yaşama ilk adımı atmaları için onlara davette bulunuyoruz. Bu konuda destek almaya ihtiyaç duyan Tekirdağ’lı vatandaşlarımıza Yeşilay Danışmanlık Merkezlerimiz (YEDAM) aracılığıyla her zaman destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.