Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni yıla işlerinin başında girecekler

VİDEO İLE PANDEMİ DÖNEMİNDE ENERJİNİN VE ENERJİ ÇALIŞANLARININ ZORLU YOLCULUĞUNA VURGU YAPMAK İSTEYEN TREDAŞ, FİLMİN MOTTOSUNU “EVDE SEVDİKLERİMİZLE KALALIM DİYE, SEVGİSİNİ YARIM BIRAKANLARIN HİKAYESİ” OLARAK BELİRLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeni yıla işlerinin başında girecekler
180 views
31 Aralık 2020 - 22:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), pandemi döneminde enerji çalışanlarının da içinde olduğu, zorlu şartlardaki çalışmalara yer vererek, “Sevgisini Yarım Bırakanların Hikayesi” konulu video çalışması büyük beğeni topladı.

Senaryo, yapım ve oyunculuk süreçlerini kendi iç kaynaklarıyla sağlayan TREDAŞ, gerek ev görüntülerinde gerekse saha çalışmalarında şirket çalışanları ve ailelerine yer verdi. Video ile pandemi döneminde enerjinin ve enerji çalışanlarının zorlu yolculuğuna vurgu yapmak isteyen TREDAŞ, filmin mottosunu “Evde Sevdiklerimizle Kalalım Diye, Sevgisini Yarım Bırakanların Hikayesi” olarak belirledi.

Video içeriğinde, yılbaşında sokağa çıkma yasağında evde mutlu bir aile, çocukları ile oynayıp zaman geçirirken, diğer tarafta bir TREDAŞ saha çalışanının, evde çocuğundan ayrılarak vardiyasına gitmek durumunda kaldığı ve zorlu koşullarda azimle çalışma görüntüleri yer alıyor.

Sağlıkçılar ve emniyet personeli unutulmadı

Video sonunda, enerji çalışanlarının yanı sıra hayatın devamı için vatandaşlara hizmet eden sektörlere de teşekkür edildi. Sağlıkçılar, polisler, kuryeler ve fırıncılar gibi pandemi döneminde de vatandaşların yanında olan sektör çalışanları da gösterildi.

Video, TREDAŞ’ın toplam dört resmi sosyal medya hesabında paylaşılırken, daha ilk gününde on binlerce beğeniye ulaştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.