Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trakya’nın en büyük gençlik merkezi olacak

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN ŞEHRİN EN GÜZEL MANZARALARINDAN BİRİNE SAHİP OLAN ATA TEPE’DE İNŞA EDECEĞİ ATA TEPE GENÇLİK MERKEZİNDE PROJE ÇALIŞMALARI TAMAMLANARAK, İHALE AŞAMASINA GELİNDİ. TAMAMLANDIĞINDA ŞEHRE HÂKİM BİR NOKTADA YÜKSELECEK OLAN ATATÜRK ANITI VE TÜRK BAYRAĞI İLE ZİYARETÇİLERİ KARŞILAYARAK ŞEHRİ HAFIZALARA KAZIMAYI AMAÇLAYAN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, BÜNYESİNDE BÜYÜK BİR TEMA PARK, SEYİR TERASLARI VE DİNLENME ALANLARINI DA BARINDIRAN PAŞA PARK PROJESİ İLE DE SÜLEYMANPAŞA’YI BİR CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRMEYİ HEDEFLİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Trakya’nın en büyük gençlik merkezi olacak
142 views
18 Ağustos 2021 - 11:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesinin prestij projelerinden olan Ata Tepe Gençlik Merkezinde proje çalışmaları tamamlanarak, ihale aşamasına gelindi.

Süleymanpaşa Belediyesinin şehrin en güzel manzaralarından birine sahip olan Ata Tepe’de inşa edeceği Ata Tepe Gençlik Merkezinde proje çalışmaları tamamlanarak, ihale aşamasına gelindi. Tamamlandığında şehre hâkim bir noktada yükselecek olan Atatürk Anıtı ve Türk Bayrağı ile ziyaretçileri karşılayarak şehri hafızalara kazımayı amaçlayan Süleymanpaşa Belediyesi, bünyesinde büyük bir tema park, seyir terasları ve dinlenme alanlarını da barındıran Paşa Park Projesi ile de Süleymanpaşa’yı bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

Projenin gidişatı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Verdiğimiz sözlerden birini daha tutarak, şehrimize kazandırmayı hedeflediğimiz devasa projemizin ihale aşamasına geldiğinin müjdesini siz değerli hemşerilerimize vermek istiyorum. Tamamlandığında Trakya’mızın en büyük gençlik merkezini de içerisinde barındıracak olan Ata Tepe Gençlik Merkezimizde; etüt merkezlerinden tiyatro salonlarına, yüzme havuzları ve spor alanları ile eğlence merkezine kadar birçok aktivite alanlarını içerisinde barındıran projemizin önümüzdeki aylarda ihalesini gerçekleştireceğiz. 15 bin gencimize hizmet verecek olan bu bölgede Süleymanpaşamızın yanı sıra Trakya bölgesinde yer alan gençlerimize de birçok branşta eğitimler verip, tesisimizden yararlanma imkânı sunacağız. Projemiz şehrimize, bölgemize, gençlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.