Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TRAKYAKA Yönetim Kurulu 2020 yılının son toplantısını Tekirdağ’da yaptı

TREDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILAN TOPLANTIYA KIRKLARELİ VALİSİ VE TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN BİLGİN, EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP, TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK, KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SİYAM KESİMOĞLU, KIRKLARELİ İL GENEL MECLİS BAŞKANI AYDIN KARAKOÇ, EDİRNE İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET GEÇMİŞ, EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI RECEP ZIPKINKURT, KALKINMA KURLU BAŞKANI TURHAN ALTINTEL, TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ MAHMUT ŞAHİN VE KALKINMA AJANSI UZMANLARI KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TRAKYAKA Yönetim Kurulu 2020 yılının son toplantısını Tekirdağ’da yaptı
146 views
30 Aralık 2020 - 13:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Yönetim Kurulu, yılın son toplantısını Tekirdağ’da gerçekleştirdi.

TREDAŞ Genel Müdürlüğü’nde yapılan toplantıya Kırklareli Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bilgin, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kalkınma Kurlu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı uzmanları katıldı. Toplantı bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ile başladı. Ardından geçmiş dönemlere ait program kapanış raporlarının sunulması, Ajansın imza yetki ve devir yönergesi ile 2020 yılı İnsan Kaynakları Raporu’nun görüşülmesi ile sona erdi.

Toplantının ardından Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, Avrupa elektrik dağıtım sektörünün ilk yapay zekâ destekli dijital asistan uygulaması olan TREDAŞ Enerjik’in devreye alınması törenine katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.