Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Temsili olarak koltuğa geçen çocuk, başkandan 2 şey istedi

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SEBEBİYLE, SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL, BELEDİYE BAŞKANLIĞINI MAKAMINI TEMSİLİ OLARAK HÜSEYİN PEHLİVAN İLKOKULU 1. SINIF ÖĞRENCİSİ BUĞRA ERDOĞAN’A DEVRETTİ. ERDOĞAN, TAKIM ELBİSELERİNİ GİYİP KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BAŞKANLIK MAKAMINA OTURDU. MAKAMA OTURAN 1. SINIF ÖĞRENCİSİ MİNİK BUĞRA’YA KARŞILIK BELEDİYE BAŞKANI OLARAK BAŞKAN CÜNEYT YÜKSEL’DEN OKUDUĞU OKULUN BAHÇESİNE BİR ADET KÜTÜPHANE VE KİTAP OKUMA İÇİN MİNDERLERİN YAPILMASI VE SAHİLDE ÇOCUKLAR İÇİN BÜYÜK BİR PARK KURULMASI TALEBİNDE BULUNDU. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL’DE BUNA KARŞILIK “TALİMATINIZI ALDIK SAYIN BAŞKANIM GEREKLİ ÇALIŞMALARI BAŞLATIYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Temsili olarak koltuğa geçen çocuk, başkandan 2 şey istedi
25 views
23 Nisan 2021 - 17:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamını temsili olarak 1. sınıf Öğrencisi Buğra Erdoğan’a devretti. Makama geçen Erdoğan Başkandan sahilde büyük park ve okuduğu okulda üzerinde kitap okumak için minder istedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı sebebiyle, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Belediye Başkanlığını makamını temsili olarak Hüseyin Pehlivan İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Buğra Erdoğan’a devretti. Erdoğan, takım elbiselerini giyip korona virüs tedbirleri kapsamında başkanlık makamına oturdu. Makama oturan 1. sınıf öğrencisi minik Buğra’ya karşılık Belediye başkanı olarak Başkan Cüneyt Yüksel’den okuduğu okulun bahçesine bir adet kütüphane ve kitap okuma için minderlerin yapılması ve sahilde çocuklar için büyük bir park kurulması talebinde bulundu. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’de buna karşılık “Talimatınızı aldık sayın başkanım gerekli çalışmaları başlatıyoruz” dedi.

Devir teslim töreninin ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 1. sınıf öğrencisi Buğra Erdoğan’a 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle hediye verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.