Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’da aşure ikramı

AŞURE İKRAMI İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNAN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL, “SÜLEYMANPAŞALI HEMŞEHRİLERİMİZE, BİRLİK, BERABERLİK, KARDEŞLİK, PAYLAŞMA, DAYANIŞMA VE BEREKETİN SİMGESİ OLAN VE AŞEVİMİZDE HAZIRLADIĞIMIZ AŞURE İKRAMINDA BULUNDUK. KÖPRÜBAŞI MEVKİİ’NDE KURULAN İKRAM ÇADIRLARIMIZDA, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ HÜSEYİN UZUNLAR VE SABRİ ÇINAR İLE BİRLİKTE, BİR ARAYA GELDİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN MUHARREM AYINI TEBRİK ETTİK. MUHARREM AYININ HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM” DİYE KONUŞTU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tekirdağ’da aşure ikramı
104 views
10 Ağustos 2021 - 15:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, Muharrem ayının başlaması dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Köprübaşı Mevkii’nde Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzunlar ve Sabri Çınar’la birlikte aşure ikramı gerçekleştiren Başkan Yüksel, vatandaşların Muharrem ayını tebrik etti. Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan aşurelere vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Aşure ikramı ile ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşalı hemşehrilerimize, birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan ve aşevimizde hazırladığımız aşure ikramında bulunduk. Köprübaşı Mevkii’nde kurulan ikram çadırlarımızda, Belediye Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Uzunlar ve Sabri Çınar ile birlikte, bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızın Muharrem ayını tebrik ettik. Muharrem ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.