Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’da 5 yerden soygun yapan şahıs yakalandı

TEKİRDAĞ’IN SÜLEYMANPAŞA İLÇESİNDE 4 GÜN ARAYLA 5 ADRESTE GELEN HIRSIZLIK OLAYINA İLİŞKİN TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ ŞUBE HIRSIZLIK BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİNCE ÇALIŞMA YAPILDI. YAPILAN ÇALIŞMALARDA HIRSIZLIK OLAYLARINI GERÇEKLEŞTİREN ŞAHSIN A.K. OLDUĞU VE ŞAHSIN AYDOĞDU MAHALLESİNDEKİ İKAMETTE BULUNDUĞU TESPİT EDİLDİ. ADRESE DÜZENLENEN OPERASYONDA A.K. YARALANIRKEN, HIRSIZLIK YOLUYLA ELDE ETTİĞİ 1 ADET KURUSIKI TABANCA, 4 ADET CEP TELEFONU, 5 ADET TRAŞ MAKİNASI, ANAHTAR TAKIMLARI, ÇEŞİTLİ BIÇAKLAR, GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ, FOTOĞRAF MAKİNASI, ÇEŞİTLİ PENSE VE TORNAVİDA TAKIMI, ŞARJ ALETLERİ, KREDİ KARTLARI VE BİR ÇOK ÇALINTI EŞYAYA EL KONULARAK MÜŞTEKİLERİNE TESLİM EDİLDİ. ŞÜPHELİ ŞAHIS ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ SORGUSUNDAN SONRA ADLİYEYE SEVK EDİLECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tekirdağ’da 5 yerden soygun yapan şahıs yakalandı
10 views
17 Temmuz 2021 - 11:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 4 gün arayla 5 adresi soyup onlarca malzeme çalan hırsız yakalandı.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 4 gün arayla 5 adreste gelen hırsızlık olayına ilişkin Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince çalışma yapıldı. Yapılan çalışmalarda hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahsın A.K. olduğu ve şahsın Aydoğdu Mahallesindeki ikamette bulunduğu tespit edildi. Adrese düzenlenen operasyonda A.K. yakalanırken, hırsızlık yoluyla elde ettiği 1 adet kurusıkı tabanca, 4 adet cep telefonu, 5 adet tıraş makinası, anahtar takımları, çeşitli bıçaklar, güneş gözlüğü, fotoğraf makinası, çeşitli pense ve tornavida takımı, şarj aletleri, kredi kartları ve bir çok çalıntı eşyaya el konularak müştekilerine teslim edildi. Şüpheli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğündeki sorgusundan sonra adliyeye sevk edilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.