Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi 2021 yılı bütçesi 235 milyon TL olarak belirlendi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL’İN BAŞKANLIĞINDA, YAHYA KEMAL BEYATLI KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISINDA, 2021 YILINA AİT PERFORMANS PROGRAMI OKUNDU. MECLİSTEKİ GRUPLAR ADINA GRUP BAŞKANVEKİLLERİNİN PERFORMANS PROGRAMI HAKKINDA DEĞERLENDİRMELERDE BULUNMALARININ ARDINDAN, 2021 YILI PERFORMANS PROGRAMI OYLANARAK OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ. BAŞKAN YÜKSEL, 2021 YILI PERFORMANS PROGRAMI’NIN SÜLEYMANPAŞA’YA HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİNİ MECLİS ÜYELERİ İLE PAYLAŞTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Süleymanpaşa Belediyesi 2021 yılı bütçesi 235 milyon TL olarak belirlendi.
153 views
14 Ekim 2020 - 10:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi 2021 yılı Performans Programı ve Bütçesi, Belediye Meclisinde ek oturumda görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Buna göre, Süleymanpaşa Belediyesi 2021 yılı bütçesi 235 milyon TL olarak belirlendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in başkanlığında, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplantısında, 2021 yılına ait Performans Programı okundu. Meclisteki gruplar adına grup başkanvekillerinin Performans Programı hakkında değerlendirmelerde bulunmalarının ardından, 2021 yılı Performans Programı oylanarak oybirliği ile kabul edildi. Başkan Yüksel, 2021 yılı Performans Programı’nın Süleymanpaşa’ya hayırlı olması dileklerini meclis üyeleri ile paylaştı.

Bütçe 235 milyon

Performans Programı’nın ardından ikinci gündem maddesi olan Süleymanpaşa Belediyesi 2021 yılı Bütçesi görüşmelerine geçildi. 235 milyon TL olarak gerçekleşmesi beklenen 2021 yılı Bütçesi, her bir kalemi tek tek oylanarak yine oybirliği ile kabul edildi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, parti ayrımı gözetmeksizin Süleymanpaşa’da yaşayan 205 bin vatandaşa hizmet etme çabasında olduklarının altını çizerek, Süleymanpaşa Belediye Meclisi üyelerine siyaset üstü bir anlayışla uyum içinde çalıştıklarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.