Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sağlık kuruluşları dezenfekte ediliyor

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SON HAFTALARDA ARTIŞ GÖSTEREN KORONA VİRÜSÜ VAKALARI DOLAYISIYLA, ÖZELLİKLE SAĞLIK KURULUŞLARININ GİRİŞ ÇIKIŞLARINDA DÜZENLİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİ DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI SIKLAŞTIRDI. DR. İSMAİL FEHMİ CUMALIOĞLU ŞEHİR HASTANESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM KAMU HASTANELERİNDE BELİRLİ ARALIKLARLA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİREN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER, ÇALIŞMALARI KAPSAMINI GENİŞLETEREK SÜRDÜRÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sağlık kuruluşları dezenfekte ediliyor
148 views
22 Kasım 2021 - 14:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, son haftalarda artış gösteren korona virüs vakaları dolayısıyla, özellikle sağlık kuruluşlarının giriş çıkışlarında düzenli olarak gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmalarını sıklaştırdı.

Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi başta olmak üzere tüm kamu hastanelerinde belirli aralıklarla dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmaları kapsamını genişleterek sürdürüyor.

Aile ve halk sağlığı merkezleri de kapsamda

Şehir Hastanesi, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi ve Devlet Hastanesi 1. Kısım giriş çıkışlarında arındırma faaliyetlerine devam eden ekipler, çalışmaların kapsamını aile ve halk sağlığı merkezlerini de içine alacak şekilde genişletti. Bu doğrultuda, Karadeniz Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi girişi de özel ekipler tarafından ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Aşı ve kişisel tedbir çağrısı yapıldı

Konuyla ilgili olarak Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, salgına karşı alınan kurumsal önlemlerin kişisel önlemler ve aşılama çalışmaları olmadan yetersiz kalacağı bir kez daha hatırlatılarak, vatandaşlara aşı yaptırmayı ihmal etmemeleri, maske, mesafe ve hijyen kriterlerine uygun davranmaya devam etmeleri çağrısı yapıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.