Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Polis uyuşturucuda hedef şaşırtmadı: 2 ilçede 3 gözaltı

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ÇORLU GRUP AMİRLİĞİ GÖREVLİLERİNCE UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE KULLANAN ŞAHISLARA YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI. ÇERKEZKÖY İLÇESİ GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİNDE BİR İŞYERİNDE BULUNAN ŞAHISLARIN UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE KULLANDIĞI YÖNÜNDE BİLGİ EDİNİLMESİ ÜZERİNE SÖZ KONUSU ADRESE OPERASYON DÜZENLENDİ. ADRESTE YAPILAN OPERASYONDA H.T VE B.T. İSİMLİ ŞAHISLARIN ÜZERİNDE VE İŞYERLERİNDE ARAMA YAPILDI. ARAMALARDA, FİŞEKLENMİŞ HALDE DARALI 5.20 GRAM VE 49,60 GRAM BONZAİ MADDESİ, UYUŞTURUCU MADDE FİŞEKLEMESİNDE KULLANILAN KESİLMİŞ DEFTER KAĞIDI ELE GEÇİRİLDİ. ŞAHISLAR GÖZALTINA ALINIRKEN, B.T. İSİMLİ ŞAHIS HAKKINDA UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE TİCARETİ YAPMAKTAN (KESİNLEŞMİŞ 6 YIL 3 AY HAPİS CEZASI) HÜKÜMLÜ VE TUTUKLUNUN KAÇMASI SUÇLARINDAN ARANMA KAYDI BULUNDUĞU ÖĞRENİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Polis uyuşturucuda hedef şaşırtmadı: 2 ilçede 3 gözaltı
48 views
22 Eylül 2020 - 13:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’ın iki ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı. Yakalanan şüphelilerden birinin kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası olduğu öğrenildi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri uyuşturucuya geçit vermiyor. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Çorlu Grup Amirliği görevlilerince uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanan şahıslara yönelik çalışma yapıldı. Çerkezköy ilçesi Gazi Osman Paşa Mahallesinde bir iş yerinde bulunan şahısların uyuşturucu veya uyarıcı madde kullandığı yönünde bilgi edinilmesi üzerine söz konusu adrese operasyon düzenlendi. Adreste yapılan operasyonda H.T ve B.T. İsimli şahısların üzerinde ve iş yerlerinde arama yapıldı. Aramalarda, fişeklenmiş halde daralı 5.20 gram ve 49,60 gram bonzai maddesi, uyuşturucu madde fişeklemesinde kullanılan kesilmiş defter kağıdı ele geçirildi. Şahıslar gözaltına alınırken B.T. isimli şahıs hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmaktan (kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası) hükümlü ve tutuklunun kaçması suçlarından aranma kaydı bulunduğu öğrenildi.

Çorlu ilçesi Hıdırağa Mahallesi’nde de yapılan çalışmalarda, tespit edilen 1 şahsın üzerinde ve ikametinde arama yapıldı. Aramalarda, fişeklenmiş halde 17 fişek uyuşturucu maddelerden eroin maddesi, uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 2 bin 655 TL para, uyuşturucu madde fişeklemesinde kullanılan makas, sayfaları yırtılmış defter ve renkli saç tokaları ele geçirildi. Konu ile ilgili olarak Ç.P. isimli şahıs uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.