Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Parklar dezenfekte ediliyor

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA, İLÇEDEKİ TÜM ÇOCUK PARKLARI, YEŞİL ALANLAR VE ÇAY BAHÇELERİ DÜZENLİ OLARAK DEZENFEKTE EDİLİYOR. DEZENFEKSİYON PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE CUMHURİYET MAHALLESİ İLE ÇINARLI MAHALLESİ’NDE BULUNAN PARKLAR, SPOR ALETLERİ, OYUN GRUPLARI VE ZEMİNLERİ İLE YEŞİL ALANLAR ARINDIRMA İŞLEMİNE TABİ TUTULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Parklar dezenfekte ediliyor
175 views
13 Ağustos 2021 - 11:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi, korona virüsü salgını ile mücadeleye dört koldan devam ederken, şehrin tamamındaki çocuk parkları herhangi bir riske mahal vermemek için düzenli olarak temizlenerek dezenfekte ediliyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçedeki tüm çocuk parkları, yeşil alanlar ve çay bahçeleri düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Dezenfeksiyon programı çerçevesinde Cumhuriyet Mahallesi ile Çınarlı Mahallesi’nde bulunan parklar, spor aletleri, oyun grupları ve zeminleri ile yeşil alanlar arındırma işlemine tabi tutuldu.

Salgın tedbirlerine uyma çağrısı

Çalışma ile çocukların yoğun olarak kullandıkları parklarda salgın riskinin en aza indirilmesi hedefleniyor. Konuyla ilgili Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kurum olarak her türlü önlemin titizlikle uygulandığı belirtilirken, ailelere de çocuklarının parklarda maske ve mesafe kurallarına uymalarını sağlamaları konusunda hatırlatmada bulunuldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.