Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Okulların talepleri için dolaşıyorlar

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN İKİ YILDIR BAŞARIYLA SÜRDÜRDÜĞÜ GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR. PROJE KAPSAMINDA, SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN GÖNÜL ELÇİLERİ EKİPLERİ, 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI DOLAYISIYLA İLÇEDE FAALİYET GÖSTEREN TÜM OKUL ÖNCESİ, İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKULLARINA ZİYARETTE BULUNUYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okulların talepleri için dolaşıyorlar
105 views
10 Eylül 2021 - 10:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin iki yıldır başarıyla sürdürdüğü Gönül Elçileri projesi, gönülleri fethetmeye devam ediyor. Proje kapsamında, Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Gönül Elçileri ekipleri, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçede faaliyet gösteren tüm okul öncesi, ilk ve orta öğretim okullarına ziyarette bulunuyor.

Ziyaretlere, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ile başlayan Gönül Elçileri, yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olması dileklerini paylaştılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla ziyaretinin ardından okul ziyaretlerini sürdüren ekipler, Süleymanpaşa’da bulunan anaokulları, ilkokullar, ortaokullar ve liselere giderek Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in selamlarını ve hayırlı bir eğitim-öğretim yılı dileklerini iletiyorlar.

Talep ve beklentileri not alıyorlar

Okul müdürlerinin misafiri olan Gönül Elçileri, eğitim camiasına hastalıksız, kesintisiz, başarılı bir dönem temennileri ile birlikte, okulların belediyeden beklenti ve taleplerini dinleyerek not alıyor, ilgili birimlere iletiyorlar.

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan konuyla ilgili açıklamada, ilçe sınırları içinde bulunan tüm okulların kısa süre içinde ziyaret edileceği, talep ve beklentilerin en kısa sürede karşılanabilmesi için çalışmalar yürütüleceği ifade edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.