Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Okul yollarındaki yaya geçitleri yeniden boyanıyor

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA, SÜLEYMANPAŞA’DA BULUNAN İLK VE ORTA ÖĞRETİM OKULLARININ ÖNLERİNDE, YOLLARINDA YER ALAN VE SİLİNMEYE YÜZ TUTMUŞ YAYA GEÇİDİ, YOL ÇİZGİLERİ VE “ÖNCE YAYA” YAZILARI YENİLENİYOR, KALDIRIMLAR BOYANIYOR. ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE OKULLARINA GİDİP GELMELERİ, OKUL YOLUNDA HERHANGİ BİR SIKINTIYLA KARŞILAŞMAMALARI ADINA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR, HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜLÜYOR. AYRICA İHTİYACI BULUNAN OKULLARDA BOYA-BADANA VE ÇEŞİTLİ ONARIM İŞLERİ DE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okul yollarındaki yaya geçitleri yeniden boyanıyor
84 views
10 Eylül 2021 - 19:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi, okulların açılması ile birlikte, okul yollarında bulunan yay geçitleri, önce yaya yazıları ve yol çizgilerini yeniden boyayarak görünür hale getiriyor. Ayrıca badana ihtiyacı olan okullara da destek veriliyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Süleymanpaşa’da bulunan ilk ve ortaöğretim okullarının önlerinde, yollarında yer alan ve silinmeye yüz tutmuş yaya geçidi, yol çizgileri ve “önce yaya” yazıları

yenileniyor, kaldırımlar boyanıyor. Öğrencilerin güvenli bir şekilde okullarına gidip gelmeleri, okul yolunda herhangi bir sıkıntıyla

karşılaşmamaları adına yürütülen çalışmalar hız kesmeden sürdürülüyor. Ayrıca ihtiyacı bulunan okullarda boya-badana ve çeşitli onarım işleri de gerçekleştiriliyor.

Çalışmalar kapsamında Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Turgut Kurtçu İlkokulu ve Ertuğrul İlkokulu önünde bulunan yaya geçidi çizgileri yeniden boyanarak belirgin hale getirildi. 50. Yıl Ortaokulu ve Cafer Tayyar İlkokulu’nda da boya badana yapıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.