Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Narkopolis, bir gecede 35 bin kişiyi bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirdi

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE EKİPLERİNCE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA TUBİM FAALİYETLERİ KAPSAMINDA, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNDE, TEKİRDAĞ’IN SÜLEYMANPAŞA, ÇORLU, ÇERKEZKÖY, KAPAKLI, MURATLI, ŞARKÖY İLÇELERİNDE DÜZENLENEN, YAKLAŞIK 35 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI HALK KONSERLERİ ÖNCESİNDE, SAHNEDE KURULU GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİNDE “İKİ EKMEK” FİLM SUNUMU VE UYUMA PROJESİ TANITIMI YAPILDI. KONSERLERDE BROŞÜR DAĞITILARAK FARKINDALIK OLUŞTURULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Narkopolis, bir gecede 35 bin kişiyi bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirdi
103 views
30 Ekim 2021 - 21:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’da Narkotik Şubesi ekipleri, 29 Ekim kutlamaları kapsamında düzenlenen konserler öncesinde 35 bin kişiyi bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirdi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince uyuşturucu ile mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla TUBİM faaliyetleri kapsamında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerinde, Süleymanpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Muratlı, Şarköy ilçelerinde düzenlenen, yaklaşık 35 bin kişinin katıldığı halk konserleri öncesinde, sahnede kurulu görüntü sistemlerinde “İki Ekmek” film sunumu ve uyuma projesi tanıtımı yapıldı. Konserlerde broşür dağıtılarak farkındalık oluşturuldu. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin, il genelinde uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadelenin her alanda kararlılıkla devam edeceği vurgulandı.

TUBİM’in faaliyetleri

Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM), Narkolog ve Narko Rehber eğitimi alan polislerin görev yaptığı büro amirlikleri uyuşturucuyla mücadele alanında hayata geçirilen proje ve faaliyetleri takip eden birimdir. İlgili büro amirlikleri uyuşturucuyla mücadelenin çok yönlü ve bütüncül bir şekilde yürütülmesi ve alanda etkinliğin arttırılması amacıyla hayata geçirilen Narko Rehber, Narkolog, Narko Nokta, Narko Tır ve Narko Yarışma gibi proje ve faaliyetlerin yanı sıra uyuşturucu maddelerin arzıyla mücadele konusunda yerel projelere imza atarak, bağımlılıkla mücadele kapsamında bilgilendirme faaliyetlerinde bulunan birimdir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.