Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırsal mahallelerde yol çalışmaları hız kazandı

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, KORONA VİRÜSÜ SALGINI İLE MÜCADELESİNİ KARARLILIKLA SÜRDÜRÜRKEN, DİĞER YANDAN KIRSAL MAHALLELERDE YOL ÇALIŞMALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE ÇOK SAYIDA FARKLI HİZMET ÜRETEREK VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARININ GİDERİLMESİNE KATKIDA BULUNUYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kırsal mahallelerde yol çalışmaları hız kazandı
99 views
18 Mart 2021 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi, Korona virüsü salgını ile mücadelesini kararlılıkla sürdürürken, diğer yandan kırsal mahallelerde yol çalışmaları başta olmak üzere çok sayıda farklı hizmet üreterek vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunuyor.

Özellikle kırsal mahallelerde kilit taş yapımı ısınan havalar ile birlikte hız kazanırken, kırsal mahallelerdeki kamu binaları ile kamusal alanlarda iyileştirme çalışmaları da devam ediyor. Ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, muhtarlar ve vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendiriyor.

Mart ayı içerisinde kırsal mahallelerde toplam 6 bin 208 metrekare kilit taş yapımı gerçekleştirilirken, Seymenli Mahallesi’nde 1756, Yeniköy ve Mermer Mahalleleri’nde 1550, Yağcı Mahallesi’nde 1418, Işıklar Mahallesi’nde 1295 ve Araphacı Mahallesi’nde 190 metrekare kilit taş yol çalışması yerine getirildi.

Yol çalışmalarının yanı sıra Oruçbeyli Mahallesi’nde duvar elemanı çalışması, Karabezirgan Köyü Muhtarlık ve Köy Kahvesi boya-badana ve tamiratı, Karansıllı Mahallesi imamevi, cami, köy kahvesi ve muhtarlık binaları bakım, onarım ve boya-badana işlemleri, Nusratlı Mahallesi Muhtarlık önü düzenleme çalışması, Otmanlı Mahallesi’nde imamevi bakım, onarımı ve badanası ile Selçuk Mahallesi cami ve köy kahvesinin bakım onarımı ile boya-badana işleri gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, kırsal mahallelere yönelik kapsamlı çalışmaların aralıksız sürdüğü belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.