Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Kemerim Hep Aklımda” sloganıyla uyarı

TEKİRDAĞ’IN MURATLI İLÇESİNDE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI TRAFİK ŞUBE BİRİMİ EKİPLERİ, YOLCULUK YAPAN ARAÇLAR ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ DENETİMLERDE, SÜRÜCÜLERE VE VATANDAŞLARA ‘KEMERİM HEP AKLIMDA’ MOTTOSUNUN BULUNDUĞU AFİŞ VE BROŞÜRLERİ DAĞITTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Kemerim Hep Aklımda” sloganıyla uyarı
123 views
06 Mayıs 2021 - 19:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Birimi ekipleri, yolculuk yapan araçlar üzerinde gerçekleştirdikleri denetimlerde, sürücülere ve vatandaşlara ‘Kemerim Hep Aklımda’ mottosunun bulunduğu afiş ve broşürleri dağıttı.

Trafik düzeni ve güvenliği bakımından, karayollarını kullanan vatandaşların trafik kurallarına uymaları yönündeki farkındalığının sağlanması, çeşitli kurum ve kuruluşların trafik eğitimine olan katkılarının arttırılması amacıyla her yıl Mayıs ayının ilk Cumartesi günü Karayolu Trafik Güvenliği Günü ve bugünü takip eden hafta ise Karayolu Trafik Haftası olarak kutlanıyor. Bu kapsamda, 1-7 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri, Muratlı’da Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlerle örtüşerek icra edildi. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen ‘Kemerim Hep Aklımda’ mottosunun bulunduğu afiş ve broşürler, Muratlı kent merkezindeki yaya ve araç trafiğinin bulunduğu yerler öncelikli olmak üzere asıldı. Motosiklet ve bisiklet sürücülerini uyarmak için asılan “Kafan varsa kask kullanırsın” yazılı afiş beğeni topladı.

Ayrıca, trafikte can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, dikkat ve algıyı azaltmakta olan cep telefonu kullanımı, hatalı şerit değiştirilmesi ve emniyet kemeri takmanın önemine yönelik uyarıcı bilgilendirmeler yapıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.