Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaymakam vatandaşların sorunlarını dinledi

ŞARKÖY İLÇESİNDE SORUNLARI ÜZERİNE VATANDAŞLARIN DESTEĞİ İLE ÇALIŞMALAR YÜRÜTECEĞİNİ BELİRTEN KAYMAKAM KILINÇKAYA, GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTININ VATANDAŞLARIN SORUNLARINI İSTEK VE TALEPLERİNİ YETKİLİLERE İLETMELERİ İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT OLDUĞUNU VATANDAŞLARIN ÇEKİNMEDEN SÖZ ALARAK TALEPLERİNİ İLETMELERİNİ İSTEDİ. KAYMAKAM HAKAN KILINÇKAYA YOĞUN KATILIMDAN DOLAYI VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaymakam vatandaşların sorunlarını dinledi
111 views
22 Ekim 2021 - 12:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tekirdağ’ın Şarköy İlçesi Kaymakamı Kılınçkaya, Hoşköy Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Şarköy Kaymakamı Hakan Hakan Kılınçkaya, Hoşköy Mahallesini ziyaret ederek, düzenlenen halk toplantısında vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların desteğiyle çalışmalar yürüteceğini belirten Kaymakam Kılınçkaya, gerçekleştirilen toplantının vatandaşların sorunlarını istek ve taleplerini yetkililere iletmeleri için önemli bir fırsat olduğunu, vatandaşların çekinmeden söz alarak taleplerini iletmelerini istedi. Kaymakam Hakan Kılınçkaya, yoğun katılımdan dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Gelibolu ilçesinden Şarköy’e tayin olduğunu belirten Kılınçkaya, ilçe hakkında bilgi sahibi olduğunu, görev süresi boyunca vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını belirtti.

Toplantının sona ermesinin ardından Kaymakam Kılınçkaya, Hoşköy Su Ürünleri Kooperatifi başkan ve üyeleri ile uzun süredir şikayet konusu olan ve taş dolup kapanma noktasına gelen balıkçı barınağı girişini inceledi. Problemin çözümü ile ilgili gerekli girişimlerin yapılacağını söyleyen Kaymakam Kılınçkaya, konunun takipçisi olacağını belirtti. Balıkçı barınağının ardından Hoşköy Mahalle Muhtar Emine Açar ile gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Kılınçkaya, ardından Kıbrıs Gazileri Necdet Işık ve Remzi Fidan’ı evlerinde ziyaret etti. Gazilere hediyelerini takdim eden Kaymakam, Esnaf ziyaretleri yaparak mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Kaymakam Kılınçkaya’ya’nın halk toplantısına ve ziyaretlerine, Şarköy Jandarma Komutanı Hasan Doğan, Şarköy Müftüsü Menderes Karapunar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Elma, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Sertkaya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Sönmez, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Yalçın Sevim eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.