Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gönül Elçileri salgın döneminde de esnafın yanında

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜLEN GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ, SALGIN DÖNEMİNDE DE BELEDİYE VE VATANDAŞ ARASINDA KÖPRÜ GÖREVİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gönül Elçileri salgın döneminde de esnafın yanında
121 views
17 Kasım 2020 - 10:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde çalışmaları sürdürülen Gönül Elçileri projesi, salgın döneminde de belediye ve vatandaş arasında köprü görevi görmeye devam ediyor. Gönül Elçileri, Süleymanpaşa Belediyesinin aylık bültenini ilçe merkezindeki esnafa takdim ediyor, talep ve önerileri dinleyerek ilgili birimlere iletiyor.

Kapı kapı dolaşarak Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerin tanıtımını gerçekleştiren Gönül Elçileri, aynı zamanda esnafın ve vatandaşın dilek ve şikayetlerini not ederek ilgili müdürlüklere ulaştırıyor. Taleplerin yerine getirilmesi ile ilgili süreçleri de takip eden Gönül Elçileri, esnafı ve vatandaşları bilgilendiriyor.

Proje kapsamında çarşı esnafına ziyarette bulunan Gönül Elçileri ekipleri, Süleymanpaşa Belediyesinin aylık bültenini esnafla paylaşarak talep ve beklentileri dinledi, salgın tedbirlerini hatırlatarak, Süleymanpaşa esnaftan gelen taleplerin Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Ak Çözüm Merkezi’ne iletildiği ve sürecin takibinin yapılarak esnafa bilgilendirmede bulunulduğu belirtilirken, salgın günlerinde zor zamanlar geçiren Süleymanpaşa esnafına yalnız olmadıkları, Süleymanpaşa Belediyesinin gönül elinin yanlarında olduğu mesajı iletildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.