Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Genel kurulda güven tazeledi

ÇORLU HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 15 TEMMUZ KONFERANS SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GENEL KURULDA. MEVCUT BAŞKAN ALİCAN YILMAZ BAŞKANLIĞINDAKİ YENİ YÖNETİM LİSTESİ ÜYELERİN OYLARI İLE YENİDEN GÖREVE GETİRİLDİ. ALİCAN YILMAZ BAŞKANLIĞINDAKİ KIZILAY ÇORLU ŞUBESİ’NDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNE MUSTAFA SERKAN AKBULUT, NAZMİ YAMANOĞLU, HURİYE İREL, MURAT YURTSEVER, SEMANUR YAZGAN VE YUSUF FAZLIOĞLU SEÇİLİRKEN GENEL MERKEZ GENEL KURUL DELEGELİKLERİNE DE NAZMİ YAMANOĞLU, MURAT YURTSEVER, BÜLENT BALOĞLU, YUSUF FAZLIOĞLU, MUSTAFA SERKAN AKBULUT VE YASİN YILMAZ SEÇİLDİLER.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genel kurulda güven tazeledi
118 views
22 Şubat 2022 - 17:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Kızılay Derneği Çorlu Şubesi’nin olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Mevcut başkan Yılmaz, güven tazeleyerek yeniden şube başkanı olarak seçildi.

Çorlu Halk Eğitimi Merkezi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda. Mevcut başkan Alican Yılmaz başkanlığındaki yeni yönetim listesi üyelerin oyları ile yeniden göreve getirildi. Alican Yılmaz başkanlığındaki Kızılay Çorlu Şubesi’nde yönetim kurulu üyeliklerine Mustafa Serkan Akbulut, Nazmi Yamanoğlu, Huriye İrel, Murat Yurtsever, Semanur Yazgan ve Yusuf Fazlıoğlu seçilirken genel merkez genel kurul delegeliklerine de Nazmi Yamanoğlu, Murat Yurtsever, Bülent Baloğlu, Yusuf Fazlıoğlu, Mustafa Serkan Akbulut ve Yasin Yılmaz seçildiler.

Kızılay Çorlu Şubesi olarak geçen dönemde yaptıkları çalışmaları daha da genişleterek göreve devam edeceklerini kaydeden Çorlu Şube Başkanı Alican Yılmaz genel kurula katılarak kendisini ve ekibini yeniden göreve layık gören tüm üyelere teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.