Tekirdağ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ergene Belediyesi’ne yeni nesil el dezenfektan otomatı

KORONA VİRÜS SALGININI ÖNLEMEYE YÖNELİK TÜM TEDBİRLERİ EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE ALAN VE ATILMASI GEREKEN TÜM ADIMLARI ZAMANINDA ATAN ERGENE BELEDİYESİ KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT KAPSAMINDA BİR TEDBİRİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ. ERGENE BELEDİYESİ BİNASI GİRİŞİNE HEM ULTRAVİYOLE IŞIK HEM DE ALKOLLÜ DEZENFEKTAN İLE TEM TEMASSIZ OLACAK ŞEKİLDE HİJYEN İMKANI SUNUYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ergene Belediyesi’ne yeni nesil el dezenfektan otomatı
153 views
12 Ağustos 2020 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Korona virüs salgınını önlemeye yönelik tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alan ve atılması gereken tüm adımları zamanında atan Ergene Belediyesi, kontrollü sosyal hayat kapsamında bir tedbiri daha hayata geçirdi. Ergene Belediyesi, binası girişine hem ultraviyole ışık hem de alkollü dezenfektan ile tem temassız olacak şekilde hijyen imkanı sunuyor.

Ergene Belediyesi, yeni aldığı elektronik ve sesli uyarı sistemine sahip el dezenfekte kabini ile hem personelin hem de belediye binasına gelen vatandaşların sağlığını dolayısıyla da halk sağlığını koruyor. Korona virüs salgınını önlemeye yönelik tedbirler kapsamında maskesiz girişin yasak olduğu Ergene Belediyesi binasına yeni nesil dezenfektan otomatı da konuldu.

Bina girişine konulan yeni nesil makine ile belediye personelinin de belediyeye işi için gelen vatandaşların da ellerini temizleme imkanı bulduğunu kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Korona virüsü önlemeye yönelik ne tedbir alınması gerekiyorsa alıyoruz. Bu doğrultuda yeni nesil dezenfektan otomatını devreye aldık. Tamamen dijital olan elektronik dezenfektan önüne gelen kişiyi algılayarak sesli olarak yönlendirme yapıyor. Mikrop öldürücü ultraviyole ışık sisteminin de bulunduğu kabine ellerini koyan vatandaşlar birkaç saniye içerisinde ellerini hiçbir şeye temas etmeden antibakteriyel el dezenfektanı ile hijyenik hale getiriyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.